Videoteenused

Allpool on välja toodud erinevad videoteenused, mida teostan. Kui Sul on idee, mida soovid video kujul teostada, võta minuga ühendust! Pakkumise saamiseks kirjutage mulle e-kiri aadressile siimpariis@gmail.com .

NB! Pulmavideote tootmisega ma enam ei tegele.

Ettevõtte turundus, tootevideo, kampaaniad, intervjuud, reklaamid jpm

Ettevõtte turundusvideo võib sisaldada mitmesugust sisu, olenevalt ettevõtte eesmärkidest ja sihtgrupist. Selline video võib olla osa ettevõtte üldisest turundusstrateegiast ja seda võib kasutada erinevatel platvormidel, sealhulgas veebisaidil, sotsiaalmeedias, konverentsidel ja muudes turunduskanalites.

Siin on mõned näited sellest, mida ettevõtte turundusvideo võib sisaldada:

 1. Ettevõtte tutvustus/brändivideo: Video võib sisaldada ettevõtte tutvustust, sealhulgas selle ajaloo, missiooni, visiooni ja põhiväärtuste tutvustamisega. See aitab tutvustada ettevõtte identiteeti.
 2. Toodete või teenuste esitlus: Turundusvideo võib keskenduda ettevõtte toodete või teenuste tutvustamisele, näidates nende omadusi, kasutusvõimalusi ja eeliseid.
 3. Kliendilood (Testimonial): Video sisaldab klientide lugusid, kes jagavad oma kogemusi konkreetsete toodete või teenuste kasutamisest ning räägivad nende kasust ja väärtusest. Sellised lood aitavad luua usaldust uutel potentsiaalsetel klientidel.
 4. Kutsed tegevusele (Call to action): Ettevõtte veebisaidi külastamine, toote ostmiseks registreerimine või sotsiaalmeedia kanalite jälgimine. See aitab suunata vaatajaid soovitud tegevusteni pärast video vaatamist.

Intervjuud

Intervjuu valgustuse, heli ning visuaaliga. Oma töös kasutan lisaks kaamerale ka valgustust, millega kõneleja taustast esile tuua ning samal ajal valgustuse abil ka taust huvitavaks luua.

Intervjuuvideoid saab teha peaaegu igal teemal, olenevalt eesmärkidest, sihtgrupist ja kontekstist. Siin on mõned näited:

 • Ekspertnõuanded ja -arvamused
 • Kliendi- või kasutajalood
 • Inspireerivad lood ja elulood
 • Toote või teenuse tutvustused
 • Sündmused ja uudised
 • Harivad ja informatiivsed teemad
videoteenused, intervjuu

Sotsiaalmeedia videoteenused

Sotsiaalmeedias on palju erinevaid viise, kuidas videote abil turundada erinevaid tooteid, teenuseid või brände. Siin on mõned näited:

 1. Tooted ja teenused: Videote abil saab tõhusalt tutvustada erinevaid tooteid ja teenuseid. Näiteks võib luua tooteesitluse videosid, kus näidatakse toote omadusi, kasutusvõimalusi ja eeliseid. Samuti võib luua teenuste tutvustusvideoid, mis selgitavad, mida teenus pakub ja kuidas see kasutajatele kasu toob.
 2. Brändi teadlikkus ja identiteet: Videod on suurepärane viis brändi teadlikkuse suurendamiseks ja brändi identiteedi tutvustamiseks.
 3. Kampaaniad ja pakkumised: Videote abil saab tõhusalt turundada erinevaid kampaaniaid ja pakkumisi.
 4. Kasutajate kaasamine ja interaktsioon: Videod võivad aidata kaasata kasutajaid ja luua nendega interaktsiooni sotsiaalmeedia platvormidel. Näiteks võib korraldada küsitlusi või konkursse, kus kasutajad saavad osaleda, kommenteerides või jagades videot.
 5. Õpetusvideod ja nõuanded: Videod võivad olla suurepärane viis jagada õpetusi, nõuandeid ja kasulikku teavet oma toodete või teenuste kohta. Näiteks võib luua juhendvideoid, mis näitavad, kuidas toodet kasutada või kuidas lahendada levinud probleeme.

Need on vaid mõned näited sellest, mida saab sotsiaalmeedias videote abil turundada.

Autod, autosport, tehnika jms. videod

Kui oled korraldamas autospordi üritust või on sul autospordimeeskond, millest soovid tegemisi kajastada meedias, siis olen alati avatud uutele pakkumistele! Oman aastatepikkust kogemust drifti ning autode filmimisel, olen tootnud Henri Kivimägi Drift tiimi videosisu. Autod ja masinad üleüldiselt on minu suur huviala ning lisaks autospordile olen alati avatud pakkumistele ka kõikide teiste liikuva tehnika jäädvustamisel – olgu selleks rasketehnika, metsatehnika, mootorrattad jpm.
Minu püsiklientide hulgas on ka Estonian Drift Association ning Mannergute Mõõduvõtt

Pakun:

 • Ürituste järelvideod/aftermovied – autosport, motosport, autonäitused
 • Intervjuud, meeskondade tegevuste ülevaated. Võistlustel osalemise kajastamine
 • Reklaamklipid, auto müügivideo või lihtsalt ülevaade oma hobiautost
 • Auto müügisalongi video

Ürituse video/Aftermovie

Telli oma üritusele videograaf! Ürituse video (ingl. keeles Aftermovie) on väga hea viis jätta peost või oma ettevõtte üritusest hea mälestus või selle abil järgmisi üritusi promoda.

 • Ettevõtete üritused, suvepäevad, gaalad, uusaastapeod, konverentsid jms
 • Spordiüritused
 • Kontserdid, peod
 • Hoonete, ettevõtete, asutuste avamistseremooniad
 • ..jpm.

Pakkumise saamiseks kirjuta e-kiri aadressile siimpariis@gmail.com. Kindlasti lisa juurde info ürituse kuupäevast, võimalusel päeva pikkusest ja ajakavast. Võimalusel lisa juurde ka info, milline eelarve on arvestatud video tootmiseks.

NB! Pulmavideote filmimise teenust enam ei paku.

Rohkem näiteid on võimalik vaadata mu portfooliost